niedziela, 29 czerwca 2014

Z innej beczki - zaproszenia ślubne

Przygotowania ślubne u Nas w pełni :) Garnitur i suknia już zaczynają wchodzić w fazę realizacji, a My już zaprosiliśmy wszystkich gości weselnych. Dlatego śmiało mogę Wam pokazać jak wyglądały nasze zaproszenia, które zrobiłam zupełnie sama - od projektu po wydruk, złożenie i zawiązanie kokardki (no dobra, w kokardkach czasem pomagała Mama ;) )
We wnętrzu naszych zaproszeń znajdują się najważniejsze informacje odnośnie ceremonii i zabawy oczywiście no i krótka instrukcja dla gości gdyby chcieli sprawić nam jakiś prezent.
Zamiast kwiatów poprosiliśmy o słodycze i kupony lotto które wydają się być interesującym rozwiązaniem - bo choć kwiaty są piękne to jednak szybko zwiędną niestety.
A zaproszenia prezentowały się następująco
Do naszego ślubu pozostało jeszcze trochę czasu ale lista zadań do zrealizowania przed jest jeszcze dłuuuuga... Jeśli macie jakieś dobre rady na przedślubne sprawy i stresy to chętnie poczytam :)
Jeśli komuś spodobały się zaproszenia mogę mailowo podesłać wersję do wydruku ;)

5 komentarzy:

 1. Mialam też kartki z kalendarza jako zaproszenia i też sama robiła:) a kokardki kupiłam na allegro jako kokardki dla gosci i na zaproszenia - wyszło ślicznie i nikt takich nie ma:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na zaproszenia, takiej kartki z kalendarza nikt nie zapomni:) My też poprosiliśmy o kupony, niestety żaden nie był trafiony :( ale kwiaty też mimo wszystko dostaliśmy, musieliśmy je wstawić do słoików z braku wazonów :)
  Co do rad to każdy jest inny i czegoś innego oczekuje więc dam tylko jeden tip, jeśli chcecie zrobić zdjęcie grupowe tuż po ceremonii, warto uprzedzić gości zawczasu. Moi goście rozpierzchli się po złożeniu życzeń, a że nie mieliśmy wesela to okazja się zmarnowała :( I niech Wasz fotograf robi zdjęcia podczas składania życzeń, bardzo wielu ludzi nie podpisuje prezentów, to był jedyny sposób by dojść do tego kto co nam podarował i komu za co podziękować.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł z zaproszeniami

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł z zaproszeniami...

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny pomysł z zaproszeniami...

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)