niedziela, 11 sierpnia 2013

Żabkowy zawrót głowy

Żabki (tuż zaraz po kotach;)) są moimi ulubionymi zwierzaczkami.O ile koty uwielbiam wyłącznie żywe - nie te pluszowe, na obrazkach i innych, to żabki zupełnie odwrotnie :) Otóż, mam małą kolekcję żabek która wygląda tak:

 Przy kluczach są dwie, na telefonie tapeta z kotkiem przebranym za żabkę, zakładka do książki i przywieszka do telefonu. Mam także trzy pluszowe żabki które dostałam od Lubego i żabiastą poduszkę którą dała mi Mama. Mam też majtki w żabki ! ;) Jednak najbardziej ulubione są kolczyki żabki wkrętki które w uchu wyglądają o tak :)

Ale żabki nie wszystkie są zielone, są też piękne niebieskie takie jak te :
Będąc pod urokiem ich kolorów prezentuję poniższePozdrawiam i wracam do koralików nadrabiać zaległości powakacyjne i te które narastają z powodu tego że chodzę też do pracy.

10 komentarzy:

 1. ma telefoniku widzę połączenie obu miłości ;) kolczyki jak zawsze piękne !

  OdpowiedzUsuń
 2. Żabki maja w sobie coś uroczego, a kolczyki zrobiłaś piękne, trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjna kolekcja,zapewne w mqjciochach żabkowych kumkasz i skikasz po domu ;D musisz jeszcze sobie kupić koszulkę z żabką z napisem :piękna,młoda i kumata ' ;D
  też lubię żabki i kotki ,ale u mnie większą kolekcją cieszą się kotki^^

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne kolczyki - żabki i te inspirowane żabami!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe, niezła żabia kolekcja ;) A kolczyki żabie są rewelka! :)A Twoje śliczne wyszły :) Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kolczyki, kamyk w środku wygląda niesamowicie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała żabia kolekcja urocza, a kolczyki piękne! Prześliczny kolor środkowego kamyka i wszystkie inne kolorki dookoła też... Pozdrawiam, S.

  OdpowiedzUsuń
 8. obie kolczykowe pary świetne, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)