czwartek, 3 stycznia 2013

Czas się przywitać

Witam wszystkich w nowym roku i jednocześnie składam życzenia by był on jednym z tych najlepszych w życiu oraz blogowaniu ;)
Rok się ledwo zaczął a tu już większość czasu mam tak rozplanowane, że nie wiem jak często dam radę tu zajrzeć i coś pokazać nowego. Mam nadzieję, że przetrwamy to jakoś razem ;)
Z resztą Ci którzy mieli chociaż jedną sesję na studiach pewnie wiedzą o czym mówię.
Już jakiś czas temu zaczęłam coś dłubać z koralików no i tym razem wydłubałam zawieszkę, małą i raczej prostą ale od czegoś trzeba zaczynać :)

No i pan Aniołek nie chciał dziś ze mną i aparatem współpracować...
A co do wyników mini candy, proszę nie gniewajcie się ale będą do końca tygodnia, ponieważ jeszcze muszę nagrodę zrobić ;) Może jakiś beadingowy mini naszyjnik?

11 komentarzy:

 1. mała i prosta, ale bardzo ładna. powodzenia w egmaminach !

  OdpowiedzUsuń
 2. ale śliczna! mi to nie wygląda na proste:)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna zawieszka i to w takich kolorkach jakie lubie ;-) musiała byc bardzo pracochłonna ;-) No tak znam ten ból sesji i łączę się w bólu.Pamietaj oby do przodu ;-D A co do braku czasu kochana to ja mam podobnie ja dopiero wczoraj zaczełam cokolwiek robic.Bo wiecznie ktoś mi brzęczał nad uchem:P Dzisiaj są moje pierwsze zajęcie na kursie prawa jazdy trzymaj za mnie kciuki bo ja już dostaję jakiejś trzęsawki stresowej ;-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawieszka jest piękna :)
  Powodzenia na sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczności ;)
  Przede mną również sesja, zaczyna się to co najgorsze... ;(

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna jest ta zawieszka,chyba niedługo się przekwalifikujesz na beading :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj wiedzą, wiedzą... ale mi się najlepiej koralikuje właśnie wtedy, jak mam sto milionów rzeczy do nauki. i najlepiej mi się wtedy gotuje też. i sprząta. i remontuje mieszkania... wszystko, byle nie nauka ;)

  a wisiorek uroczy, działaj dalej w koralikach, dobrze Ci idzie! :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawieszka jest urocza:)
  Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. jak zawsze ładne :)
  Baś

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)