czwartek, 24 lipca 2014

Uciekający czas...

Właśnie zdałam sobie sprawę, że mój blog w tym miesiącu obchodził urodziny, a dokładnie 8 lipca były 3 lata odkąd sobie wypisuję swoje kilka słów i wstawiam zdjęcia swoich "dzieł".
Od tamtego czasu zmieniło się właściwie wszystko (kto ma ochotę niech zajrzy na pierwsze posty ;)) od wyglądu bloga, jakości zdjęć i mojego podejścia po techniki jakimi posługuję się przy wykonywaniu biżuterii. Od tego czasu blog, biżuteria i pozostałe strony gdzie udostępniam zdjęcia tego co robię stały się moją prawdziwą pasją, i choć jak każdemu, zdarzają mi się chwile zwątpienia i braku motywacji do tworzenia, to na całe szczęście szybko mijają i znów mogę wrócić do tego, co mi sprawia radość.
Będąc w tym miejscu DZIĘKUJĘ każdej osobie, która do mnie zajrzała i wyraziła swoje zdanie na temat moich prac - każde słowo krytyki naprowadza mnie by poprawiać swoje prace, a każda pochwała motywuje do dalszego tworzenia :)
A przy okazji przedstawiam wam komplet, który od ponad miesiąca czeka na pokazanie go światu :)

W całości wykonany z toho 11/0.
Przy okazji dla zaglądających za jakiś czas przygotuję jakieś candy związane z rocznicą bloga i może poniekąd pożegnania mojego stanu panieńskiego, który błyskawicznie wręcz się skraca ;) Musicie mi tylko podpowiedzieć o co najchętniej chciałybyście "zagrać" ? Jakiś koralikowy komplet, coś z sutaszu, coś co już zrobiłam a może jakąś zupełną niespodziankę wg określonych przez was preferencji? :)

6 komentarzy:

 1. Spóźnione życzenia na 3 urodzinki blogu.A komplet super

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję takiego stażu, komplecik jest piękny, orzeźwiający:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny komplecik.

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga. Oby był dalej tak pełen pięknych rzeczy stworzonych przez Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny komplecik! No i gratuluję rocznicy! :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny komplecik!
  Najlepszego na 3 latka :) oby blog nadal tętnił życiem, a my byśmy mogli oglądać coraz to bardziej niezwykłe dzieła!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo nietypowy komplet, ale bardzo fajny. Coś innego odbiegającego od często widywanych przeze mnie prac. :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)