niedziela, 15 marca 2015

Testowanie koralików Kheops

Zgłosiłam się jakiś czas temu do testowania koralików z Szufladą. Udało mi się załapać na ten test i otrzymałam od Kadoro koraliki Kheops w kolorze Crystal Grey Rainbow. Zgodnie ze swoim zgłoszeniem próbowałam zrobić z  ich użyciem sznur koralikowy na szydełku ale poniosłam klęskę... musiałam więc wymyślić coś innego. (Ale ale jeśli chodzi o sznur to nie będę się poddawała i może uda się przed końcem testów coś pokazać jeszcze ;) )
Powstało w związku z tym kilka prac - uwaga dużo zdjęć ;)

Minimalistyczne z koralików stworzonych z Kheopsów.

 Kolczyki z kryształkami w nowym kolorze od Swarovskiego, które dostałam w gratisie do zamówienia od Crystalstone ;)
   


 

A na koniec bransoletka którą robiłam chyba  z 4 razy zanim do końca mi się udała...


Ostatecznie myślę, że koraliki te można wykorzystać w różny sposób, jednak spodziewałam się, że są one nieco większe. Ich rozmiar czasem utrudniał opanowanie ich podczas pracy. W przyszłości jednak chętnie znów je w czymś wykorzystam być może już w czymś mniej eleganckim ;)

3 komentarze:

  1. W imieniu Szuflady bardzo dziękuję za wzięcie udziału w Testowaniu. Prace są naprawdę przepiękne. Na profilu fb Beadsmith pojawił się konkurs na prace z Kheops par Puca :)

    OdpowiedzUsuń
  2. super sobie poradziłaś! pieknA BIZUTERIA I ORYGINALNA:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Najbardziej podobają mi się te kolczyki, ale wszystko wyszło super:)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)