niedziela, 15 stycznia 2012

I jak tu się uczyć?

Ostatnio jest dość sporo nauki, z resztą to każdy student wie ;) Ale jak to zwykle z niedokończonymi pracami bywa, najlepiej się je wykańcza zamiast uczyć się ;) Dlatego już mogę się pochwalić się kolczykami które ostatnio pokazywałam jako projekt dopiero ;) A oto zilustrowany mniej więcej proces, jak powstawały ;)
 Najpierw oczywiście powstał wzór, taki mniej więcej, żebym pamiętała co wpadło mi do głowy :)

 Później zabrałam się za wybranie oczka jakie zawieszę, choć tą decyzję pozostawiłam pod znakiem zapytania, do momentu montażu.

A oto narzędzia którymi się posłużyłam żeby uzyskać pożądane kształty.

W ten sposób powstały ramki obu kolczyków.
Później zrobiłam wzór który miał zdobić i 'przymierzyłam go'. Następnie, dolną i górną część ramki przylutowałam do siebie wzajemnie i zaczął się proces zamiast nauki, czyli owijanie i wykańczanie w efekcie czego kolczyki teraz wyglądają już o tak właśnie :
Są dość sporych rozmiarów bo 70 mm na 60mm ale prezentują się w uszach znakomicie!

5 komentarzy:

 1. one są śliczniuchne!uwielbiam takie kolce ^^ są bardzo w moim stylu.Ja też muszę się uczyć, ale całkiem przypadkiem mam wenę na rysowanie i oglądanie anime:P I tak jakoś odkładam to na ostatnią chwile.U mnie Candy to totalna porażka więc chyba ostatni raz będę je organizować.Ogólnie bieda jakaś z zamówieniami w tym miesiącu jak nie wiem co ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. i tu pojawia sie moje pierwsze pytanie:D
  1. kiedy je zobaczę?
  2. za ile są?
  3. czy dałoby się ogarnąć np, z jakimś czymkolwiek w środku o innym kolorze np?:) bo akurat fioletów mam niesłychanie mało, a kolczyków z fioleteami dość dużo.

  PS. wiesz, że lubię duże rzeczy xD^^ lol

  BAŚ

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne!A to lutowanie to trudne jest? Wymaga specjalnego sprzętu? Bo zielona jestem w temacie wrapowym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie, okazałe kolczyki.
  Bardzo dziękuję za udział w mojej rozdawajce. Pozdrawiam serdecznie :)
  Monika/Kamino70

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)