sobota, 14 września 2013

Frustracja mnie ogarnia...

I kolejne maluchy, które zrobiły się właściwie same bo nawet nie wiem kiedy a już były gotowe. Z większymi formami czekam aż skończy się wrzesień i będę po obronie (wciąż czekam na wyznaczenie terminu...). Strasznie frustruje mnie i zniechęca do wszystkiego sytuacja w której mogę się jedynie upominać o termin ale nic więcej nie mogę zrobić... cóż tu robić?

Mam nadzieję że jakoś to szybko pójdzie...

5 komentarzy:

 1. oooo matko jakie one są piękne,i w takich kolorkacj jak uwielbiam *__* Nie martw się kochana jakoś się wszystko ułoży.Może się nad Tobą zlitują i w końcu dadzą jakiś ostateczny termin ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ja cie prosze, magik jesteś skoro takie pięknoty się robią same! Prześliczne i kolorki takie że aż nie mogę! Śliczne..

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne maleństwa! Och...nie zazdroszczę Ci tych nerwów... :/ Mam nadzieję że sprawy rozwiążą się szybko, bo że pozytywnie to wiem na pewno! :) Trzymam kciuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się prezentuje, z błyskiem, ale jednak delikatnie:)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)