poniedziałek, 7 listopada 2011

Chainmaille

Kilka projektów z ostatnich dni. Wszystko na szybko bo uciekam na autobus, zaktualizuję się wieczorem ;) póki co zdjęcia:

(Aktualizacja 21:55:)

Miałam się zmobilizować wcześniej i napisać ale jakoś nie umiałam... poza tym przeżywam dziś jakąś wewnętrzną rewolucję albo bunt bo zdrowie coś nie chce współpracować z moimi chęciami... nie ładnie.
A wracając do zdjęć - w buteleczce mamy różyczkę jak widać choć to dopiero projekt jak myślę w fazie jeszcze początkowej ale mam nadzieję(i chęci) zrobić coś z tego dalej i jeszcze ;) jeśli macie jakieś sugestie albo propozycje chętnie wysłucham i być może wprowadzę w życie.


Bransoleta inspirowana jakimiś modelami ze sklepów, ostatnio coś takiego modne jest a jako że nie specjalnie trudne do wykonania i niedrogie to zrobiłam swoją wersję, myślę że niedługo stworzę coś innego ale w tym motywie bo nawet mi się spodobało :)

No i moja nieszczęsna zawieszka z serduszkiem Swarovskiego, zamawiając serduszko nie zwróciłam niestety uwagi na to że ma wymiar ok 1 cm i klepnęłam zamówienie, jak już przyszło to długo główkowałam jak zrobić z nim coś sensownego co nie będzie ani zbyt masywne ani zbyt delikatne żeby serduszko się nie "straciło" na łańcuszku, no i proszę, splot perski z kółeczek o średnicy 0.4 cm ;)


I kolczyki z tym samym splotem ale z kółeczkami o większej średnicy tym razem, spodobało mi się to jak prezentuje się taki łańcuch, a jak wam się podoba?No, uff, ale się napisałam teraz ;)

1 komentarz:

  1. A co do Swarovskiego serduszka kiedyś zrobiłam podobnie zamówiłam nie zwracając uwagi na wielkość i też musiałam gdzieś to wkomponować bo były strasznie tycie i do niczego się nie nadawały;P
    Mam nauczkę na następny raz;D

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)