sobota, 5 maja 2012

Co masz w torebce?

To już dawna moda internetowa by pokazywać co ma się w torebce, ale pomyślałam, że to całkiem ciekawy sposób zaprezentowania części siebie innym :) Moja torebka przez długi czas była ogromnym workiem jeśli tam mogę ją nazwać(nie tylko pod względem wielkości ale także i zawartości jaką w sobie mieściła), w którym znajdywały się rzeczy niejednokrotnie mi niepotrzebne przez co była nie raz bardzo ciężka. Chcąc ograniczyć ciężar jaki ze sobą nosiłam zwyczajnie zmieniłam torebkę na mniejszą i to o połowę :)
i tym sposobem moja torebka dziś wygląda tak i mieści w sobie takie rzeczy:
Pudełko z dokumentami, perfum w kulce, lusterko, balsam do ust, portfel, okulary(częściej właściwie ich nie ma lub są zastąpione przeciwsłonecznymi), klucze, notatnik na nowe pomysły, telefon(do którego też często ładowarkę ze sobą zabieram), krem do rąk błyszczyk, chusteczki higieniczne i pilniczek. Często jeszcze mam ze sobą jakąś książkę, kalendarz w którym zapisuję co miałam zrobić w danym dniu i jakiś zeszyt z notatkami na studia :)

Dla porównania poprzednia torebka pomimo wszystkich tych drobiazgów pomieściła w sobie jeszcze notebooka i aparat fotograficzny który jest niemały ;)

A wy co macie w swoich torebkach dziewczyny? :)

A na dodatek serwuję wam kilka słodkich i cudownych kolczyków, które powstały z zakupów zrobionych na beads.pl. Ja po prostu kocham ich kaboszony!
3 komentarze:

 1. podziwiam za zorganizowanie :)
  a biżutki słodkie!
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. też uwielbiam ich sklep a widziałaś nowe zawieszki?
  dzisiaj wieczorem muszę koniecznie zrobić nowe zamówienie.hehe ja dalej taszczę mega wielką torebkę bo przecież tyle rzeczy jest potrzebnych w życiu kobiecie xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle wyczarowałaś piękne rzeczy. Będę niecierpliwie czekać na moją paczuszkę :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, niezmiernie miło mi będzie jeśli zostawisz słowo po sobie w moim świecie. Każdy komentarz a nawet krytyka jest przeze mnie mile widziana. Dziękuję za odwiedziny :)